Estimare livrare





Descriere
Salt spray-ul Angry Beards Salty Sailor Texturizing Spray este un instrument grozav cu care te poți arunca pe un stil casual de plajă, de parcă tocmai ai ieșit de pe surf. Dar este excelent și pentru prestiling profesional, datorită căruia argila, pasta, gelul sau alt produs de styling isi va indeplini sarcinilie mult mai bine. Apa cu sare de mare și sarea Epsom evocă o textură mai grosieră părului și adaugă volum, în timp ce polimerul PVP menține stylingul în forma dorită. Pentru a hrăni și hidrata părul, l-am condimentat cu pantenol și extract de alge marine.
Avem sare în sânge, o avem în lacrimi și transpirație. Și acum o poți avea și în păr. Dă-i drumul pentru un look de plajă adorat în stilul unui căpitan de pirați, al unui hippie bronzat cu o placă de surf în mână sau al unui supraviețuitor nestăpânit.
Puteți folosi și apă cu sare de mare pentru aranjatul părului, așa cum o știți de la frizer. Vei oferi coafurii o textură mată mai aspră, iar orice vei pune în păr se va lipi de ea precum Jack Sparrow o sticlă de rom. Fabricat cu mândrie în Republica Cehă.
Detalii
S-ar putea să îți placă și
Cumpărate frecvent împreună
Recenzii

Lasă-ne o părere sinceră şi poţi inspira mii de clienţi în alegeri.