Men's Master Professional Tea Tree and Menthol borotválkozás utáni balzsam 120ml

Men's Master Professional
(5 recenzii de la clienti )
7,23 EUR
Men's Master Professional
Termék kód - SKU 3800010528122
Raktáron

✔️ 3% cashback a hitelesített felhasználóknak
✔️ Rendeld meg 15:00 óráig, hogy másnap munkanapon megkapd a termékeket
✔️ Több mint 7.000 vélemény
✔️ Több mint 80.000 teljesített rendelés
✔️ Ingyenes szállítás 300 lej feletti rendelés esetén
✔️ Kiszállítás csomagautomatába:

        

Leírás

A Men’s Master Professional Teafa és Mentol After Shave Balsam a érzékeny bőr igényei szerint lett kifejlesztve. Friss és kellemes illatot biztosít, amely hosszú távú frissesség érzetét adja.

Formulája olyan összetevőkkel van gazdagítva, amelyek puhítják, táplálják és hidratálják a bőrt. Gyulladáscsökkentő hatású, hogy megelőzze az irritációt és kényelmetlenséget borotválkozás után. A teafa kivonat erős antiszakteriális, antibakteriális és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal rendelkezik, míg a mentol nyugtatja, frissíti és tonizálja a bőrt. Ezen kívül a baobab olaj antioxidáns és hidratáló hatású; az alantoin és a biszabolol nyugtatja és megelőzi a gyulladást és irritációt.

Nem tartalmaz mesterséges színezékeket vagy parabéneket.

A Men’s Master Professional professzionális kozmetikai terméksorozatot úgy fejlesztette ki, hogy figyelembe vette: a modern férfi több kulcsfontosságú tényező alapján él, mint például: kiemelni a férfiasságot, praktikusnak és sokoldalúnak lenni (multifunkcionális termékek használata), és hatékonynak lenni.

A terméksorozat kifejezetten azoknak a férfiaknak szól, akik tudják, hogyan kell élni, szeretni, alkotni, és mesteri szinten végezni mindent

Részletek

SKU
3800010528122
Kategóriák
Tömeg
0.15 kg
Készült
Bulgária
Ingrediente
AQUA,ISOPROPYL PALMITATE, CAPRYLIC CAPRIC TRIGLYCERIDE, DIMETHICONE, GLYCERYN, POLYACRYLAMIDE,C 13-14ISOPARAFFIN,LAURETH-7,.POLYGLYCERYL-6 DISTEARATE, JOJOBA ESTERS, POLYGLYCERYL-3 BEESWAX, CETYL ALCOHOL,ALANTOIN, BISABOLOL, PANTHENOL, ADANSONIADIGITATA SEEDOIL, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, PEG-8,PROPYLENE GLYCOLROSMARINUSOFFICINALIS EXTRACT, ARCTIUM LAPPA ROOT EXTRACT, DIAZOLIDINYUREA, MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF EXTRACT, XANTHAN GUM,MENTHOL PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PARFUM,LINALOOL, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE.

Értékelések

5, 5 csillagból
Din 5 voturi
Csillag 5
100%
Csillag 4
0%
Csillag 3
0%
Csillag 2
0%
1 csillag
0%
Ai folosit acest produs?
Hozzáférés véleményhez

Lasă-ne o părere sinceră şi poţi inspira mii de clienţi în alegeri.

R
Radu Ginghina
máj. 28.
Ellenőrzött vásárlás
L-am luat pentru componenta tea tree, care calmeaza tenul seboreic si reduce excesul de sebum. Pielea dupa barbierit este mai putin lucioasa si mai putin sensibila.
L
Lepadat Florian - Cosmin
2024. nov. 10.
Ellenőrzött vásárlás
Folosesc acest produs de mai bine de 1 an, pentru piele sensibila ce se irita usor este foarte bun, iar ca plus hidrateaza pielea si o lasa fina la atingere.
T
Tacciu Claudiu
2024. máj. 24.
Ellenőrzött vásárlás
Produsele sunt ok
G
Gabriel. F
2024. márc. 03.
Ellenőrzött vásárlás
Un produs extrem de bun.
D
Dominic Cristeanu
2022. dec. 05.
Ellenőrzött vásárlás